Povedali o nás

Predaj bytu prebehol aj vďaka pani Maderovej veľmi rýchlo a hladko bez najmenších komplikácií. Presne to som potreboval a preto môžem spoluprácu s ňou odporučiť :-)

Ladislav Kručko

Profesionálne jednanie a prístup od začiatku spolupráce - od prehliadky bytu až po samotné odovdzanie. Bezproblémova komunikácia a ústretovosť v jednaní. Spoluprácu s pani Maderovou a PASS Reality vnímam veľmi pozitívne.

Matúš Štrajanek

Obrovská vďaka pani Maderovej za jej profesionálny prístup, proaktívne nastavenie a trpezlivosť v momentoch, keď veci nešli podľa plánu. Vďaka podpore a ľudskému prístupu som mala počas celého procesu kúpy bytu istotu, že to spolu dotiahneme do úspešného konca. Vďaka a prajem pekné dni.

Judita Majerová

"Touto cestou by som chcela vyjadriť moje srdečné poďakovanie za služby Vašej realitnej kancelárie, ktoré mi boli poskytnuté v súvislosti s kúpou bytu na adrese Cementárenská 35, Stupava. Stretla som sa s profesionalitou, milým, ľudským a ústretovým prístupom maklérky Ing. Hesekovej, ktorá organizovala a zabezpečovala všetky potrebné náležitosti k mojej plnej spokojnosti. Ešte raz ďakujem a prajem veľa úspechov vo Vašej práci."

Alena Fišerová

Ďakujem za služby. Hlavne p. Oravcovej. Veľmi milá a nápomocná."

Oliver Zoľák

"Spravni ludia na spravnom mieste a v spravny cas. Odporucam"

Robert Sunega

"Ďakujem p. Maderovej pri predaji nehnuteľnosti. Jej odborné znalosti, pohotovosť, vytrvalosť, príjemné vystupovanie, znalosti trhu nehnuteľností mi pomohli predať dosť komplikovanú nehnuteľnosť."

Renáta Bukovinová

"Maximalna spokojnost s realitnou kancelariou. Velke dakujem patri specialne p. Petre Orda-Oravcovej za jej ochotu, flexibiltu a ustretovost. Velmi prijemna komunikacia, vrelo odporucam."

Martina Kurnasova

"Chcem vyjadriť veľké poďakovanie pánovi Jurajovi Rácovi za služby, ktoré mne a celej mojej rodine poskytuje už dlhé roky pri prenájme bytu či riešení akýchkoľvek otázok súvisiacich s nehnuteľnosťami. Je veľmi ústretový, vystupuje so znalosťou problematiky a vždy dokáže vyriešiť akýkoľvek problém. Jeho vysoká profesionalita je zárukou kvalitných služieb a spokojných prenajímateľov aj nájomcov. Viem, že sa na neho môžem kedykoľvek obrátiť a on s ochotou, bez ohľadu na čas, začne riešiť to, čo práve potrebujem v oblasti realitných služieb. Moja spokojnosť s jeho prácou je skutočne vysoká a preto aj v budúcnosti sa budem obracať iba na neho a budem spolu s celou rodinou využívať jeho služby.""

Josef Vízdal

"Super starostlivosť, výborná komunikácia a flexibilita. Ochotný personál, úžasná skúsenosť... úplne bezproblémové jednanie."

Adriana Szitasová

"Odporucam p. Petra Orda-Oravcová. Je velmi mila, ustretova, rada pomoze zakaznikovi. Bola som s nou spokojna vo vsetkom."

Monika Marcinkova

"“Dlhodobá spolupráca k mojej najväčšej spokojnosti. Popri vysokej profesionalite je pán Rác aj srdečný a ústretový. Vždy našiel riešenie, poradil a usmernil. Vďaka p. Rácovi nemám žiadne starosti. Či to bola kúpa alebo prenájom, nemohla som si vybrať lepšieho realitného partnera.“"

Jarina Nagyová

"Odporúčam PASS REALITY, obzvlášť p. Maderovú, človek na správnom mieste, ešte raz veľká vdaka"

Andrej Valent

"Boli sme veľmi spokojní s Vašou prácou, prístupom, komunikáciou a budeme Vás ďalej odporúčať. "

Eleonóra Gemerová

"PASS reality nám pomohla nájsť si bývanie v lokalite Devínska Nová Ves. Prístup bol promptný a profesionálny. Kvôli mojej profesii som väčšinu pracovného času mimo SR a celý proces nadobudnutia nehnuteľnosti by bol pre mňa časovo nezvládnuteľný. Všetko vybavili za nás - komunikovali sme takmer výhradne telefonicky a emailovo."

M. Jančík

"Odporúčam realitnú kanceláriu a služby p. Orda-Oravcovej. Profesionálny prístup a flexibilita, opakovaná spokojnosť."

Paulína Oravcová

"profesionalita, ústretovosť, dobré skúsenosti:-)"

Pavol Pytlík

"Ďakujeme Pani Maderovej za všetko. Odporúčam PASS REALITY, perfektný prístup a poradenstvo."

Dušan Sukič

"Pass reality helped me find the perfect flat for my family. All contracts were checked and amended by their team. The value to us of the work they did is really special."

Joe Parkinson

"Bola som veľmi spokojná s prístupom a prácou maklérky, predaj bol určite aj vďaka nej bezproblémový. Bola profesionálna, stále však ľudská a pomohla mi aj s vecami, ktoré neboli v jej povinnostiach. Vrele odporúčam využiť služby PASS Reality "

Ľubica Bohušová

"So službami PASS REALITY som bol veľmi spokojný. Kúpa bytu prebehla veľmi promptne a rýchlo. Oceňujem aj prístup maklérky a popredajný servis spojený s nehnuteľnosťou, ktorý nie je vždy štandardom, ale v PASS REALITY sme ho dostali bez zaváhania a veľmi promptne."

Marek Cachan

"Ďakujem p. Maderovej pri kúpe bytu :)"

Katarína Cíchová

"Super prístup, odporúčam. Pani Oravcová mi poradila, odporučila a zabezpečila všetko čo som ku kúpe nehnuteľností potreboval. Ďakujem"

Mário Suchánek

“S pánom Rácom spolupracujeme už dlhé roky. Jeho služby skutočne nekončia podpisom kúpnej alebo nájomnej zmluvy. Stará sa o svojich zákazníkov. Vie nastaviť adekvátne ceny, s ktorými každá strana bude spokojná. Počas našej spolupráce zvládol aj to, čo iný realitní agenti neboli schopní.”"

Oxana Ripela

"P. Maderová je od začiatku spolupráce veľmi profesionálna, pristupuje ľudsky a s trpezlivosťou vysvetlí klientovi podrobne postup predaja nehnuteľnosti a vybaví promtne všetky potrebné dokumenty, ktoré k tomu patria. Vždy je flexibilná, má dobré skúsenosti a jasne sa s ňou komunikuje. Vrelo pani Maderovú odporučím ďalším ľuďom, ktorí budú predávať nehnuteľnosť."

Simona Boršodiová

S realitnou maklérkou pani Ivanou Maderovou sme boli maximálne spokojní. Výborná spolupráca, rýchly predaj našej nehnuteľnosti. Odporúčame."

Jana Pichová

Dobrý deň p.Maderová. S vašou realitnou kanceláriou sme boli veľmi spokojní, môžeme len odporučiť! Od papierovačiek až po samotné bývanie všetko prebiehalo na vysokej úrovni! Veľká vďaka.

I. Hudecová

Prístup, profesionalita, ústretovosť pani Oravcovej bola bezkonkurenčná. Veľká vďaka za rady a poskytnutie pomoci pri kúpe bytu. Môžem len odporučiť.

Tatiana Suchánková

Vrelo odporúčam. Hlavne pani Oravcovej ďakujem za profesionálny prístup, rýchle jednanie a srdečný prístup. Určite odporučím ďalej.

Lucia Jarábková

Prosím napíšte nám ako ste boli spokojní s našimi službami

Spokojní klienti sú najlepšou vizitkou a najväčšou hrdosťou každého makléra. Uvítame tiež každú konštruktívnu kritiku, či podnet na zlepšenie.


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.