V PASS REALITY hľadáme nových kolegov do nášho tímu!

V PASS REALITY sme si vždy cenili kvalitu nad kvantitou. Preto našu realitnú kanceláriu dnes tvorí malý, ale silný tím 6 realitných profesionálov spoločne s viac ako 60 rokmi skúseností. Na prácu, ktorú pre klientov odvádzame sme hrdí a je pre nás dôležité, že sa môžeme na seba navzájom spoľahnúť, podporiť sa.


Spoločne budujeme značku, ktorá nie je o marketingovom hype a instagramových storkách, ale o poctivej, dôkladnej, každodennej práci v teréne, o riešeniach problémov našich klientov a realizácii úspešných obchodov. Sme partia vyzretých osobností, ktorá si cení svoju nezávislosť a vysokú mieru autonómie, ktorú nám táto práca poskytuje.


Zároveň si vychutnávame zdieľanie radostí a starostí maklérskeho života s kolegami s ktorými si rozumieme a s ktorými nám je dobre.

Hľadáme ďalších správnych
ľudí do partie

Ak Ťa predchádzajúce riadky oslovili a chceš sa pridať, ozvi sa nám a radi sa s Tebou zoznámime. Či si skúsený/á maklér/ka, ktorý si drží svoj vysoký štandard práce a potrebuje sa oprieť o zázemie kancelárie, ktorá tomuto štandardu rozumie a zabezpečí bezproblémový chod všetkých podporných služieb, aby si sa mohol v pokoji sústrediť na Tvoju prácu, alebo si začiatočník/začiatočníčka, ktorý maklérsku prácu len spoznáva a chceš sa stať skvelým maklérom/maklérkou – chceme Ťa spoznať!

RUZRKSNARKS

Môžeme Ti sľúbiť, že sa v svojej práci budeš môcť oprieť o stabilnú firmu s fungujúcimi procesmi, zázemie solídnej kancelárie, perfektne fungujúcu inzerciu, ako aj subdodávateľov (advokát, fotograf, hypotekárny poradca, znalci, grafik). Sme členmi všetkých 3 profesných organizácií – RÚ SR, NARKS, ZRKS. Podporíme Ťa v Tvojom profesnom raste. Naši makléri neplatia žiadne fixné poplatky a samozrejmosťou sú vysoko nadštadardné, motivačné provízie.


Pre inšpiráciu si pozri pár obrázkov z našich teambuildingov a naše video ideálneho dňa realitného makléra - točiť ho bola veľká zábava!

Pridaj sa k nám!

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.