PREDAJ apartmánov v krásnom prostredí Liptova, Žiarce

0
Pavčina Lehota
Novostavba
Zariadenie: zariadený
Pomohli sme predať už 690 nehnuteľností

Poloha a popis nehnuteľnosti

Skvelá ponuka na investíciu a zároveň využitie na súkromný relax, to sú apartmány / vo výstavbe/ v prekrásnom prostredí Liptova, stredisko Žiarce.

Liptov je ideálnym miestom na prežitie letnej či zimnej dovolenky. Svedčí o tom rastúci záujem turistov zo Slovenska aj zahraničia. Prináša totiž nezvyčajné spojenie hôr a vody. Okrem moderných lyžiarskych svahov a širokých možností turistiky v sebe ukrýva aj nevídané bohatstvo termálnych prameňov.
Čo však určite ocení každý majiteľ ubytovacieho zariadenia je dopyt, ktorý v regióne Liptov prevyšuje ponuku. Záujem o ubytovanie na Liptove totiž nie je sezónny, ale takmer celoročný. Táto investícia vám preto prinesie zaujímavý výnos.
Okolie poskytuje skvelé podmienky na turistiku, cyklistiku, lyžovačku, v bezprostrednej blízkosti apartmánov sa nachádza obľúbený FUN PARK Žiarce.
Konečná cena apartmánu zahŕňa jeho kompletné vybavenie v modernom štýle s dôrazom na kvalitu a prevedenie vybraných materiálov. Kúpou apartmánu automaticky získate parkovacie miesto a podiel na pozemku (nie je nájomný). Samozrejmosťou je skrinka v priestrannej lyžiarni.
V komplexe sa nachádzajú herne pre deti, spa, wellnes, sauna, kaviareň a iné prevádzky pre príjemné strávenie chvíľ či už po lyžovačke alebo túre.

Ak sa rozhodnete pre kúpu apartmánu, poskytujeme KOMPLETNÚ SPRÁVU APARTMÁNU, čo vám zaručí komfort, pohodlie a vysoký štandard. Postaráme sa nielen o upratovanie a opravy, ale aj o vyťaženosť vášho apartmánu.
V ponuke sú jednoizbové alebo 2 izbové apartmány, výmery sú od 26 m2.
Všetky dostupné informácie o výmerách a cenách vám poskytneme.
Financovanie: pri podpise RZ záloha vo výške 5000,- Eur, v prípade, že je vaše rozhodnutie definitívne (do 30 dní od podpisu rezervačnej zmluvy), je potrebné podpísať Zmluvu o budúcej kúpnej zmluve. Po podpise nasleduje úhrada 30 % z celkovej kúpnej ceny apartmánu. Do tejto platby sa započítava už zaplatené záloha.
Po ukončení prác na základoch a základovej doske je splatných 10 % z celkovej kúpnej ceny apartmánu. Po ukončení hrubej stavby vás čaká platba 30 % z celkovej kúpnej ceny apartmánu. Po ukončení stavby do stavu holodom je potrebné uhradiť 20 % z celkovej kúpnej ceny apartmánu. Zostávajúcich 10 % z ceny apartmánu zaplatíte po kolaudácii a zariadení apartmánu.

Pre viac informácií ma prosím kontaktujte :

Ing. Ivana Maderová, mobil: 0914 777 803
mail: ivana.maderova@pass.sk


Ing. Ivana Maderová - Váš osobný maklér
Telefón: 0914 777 803
Email: ivana.maderova@pass.sk