NA PREDAJ príjemná garsónka, novostavba, blízko Auparku

125 000
Bratislava - Petržalka
Podlahová plocha: 25.3 m2
Celková plocha: 25.3 m2
Garsónka
Balkón
Pivnica
Výťah
Parkovanie: verejné
Poschodie: 2 z 12
Postavené z: tehla
Novostavba
Stav: po rekonštrukcii
Okná: drevené
Internet: TV káblový rozvod
Káblová televízia
Vykurovanie: spoločné – vlastná kotolňa
Bezbariérový prístup
Energetický certifikát: A
Pomohli sme predať už 690 nehnuteľností

Poloha a popis nehnuteľnosti

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na PREDAJ čerstvo zrekonštruovanú štartovaciu garsónku vo vyhľadávanej časti Petržalky na pravej strane Dunaja oproti výstavnému centru Incheba na Zadunajskej ceste.

STAV BYTU:
Nehnuteľnosť sa nachádza na 2. poschodí z 12. polyfunkčného bytového domu. Moderný tehlový bytový dom bol daný do užívania v roku 2000 (22 rokov), má dva veľké výťahy, kúrenie a TÚV je zabezpečená prostredníctvom vlastnej kotolne. Celková výmera podlahovej plochy bytu vrátane príslušenstva je 25,30 m2. Na poschodí sa nachádza k bytu prislúchajúca murovaná pivnica o výmere 2,21 m2.

DISPOZÍCIA:
Sympatická garsónka je po rekonštrukcii s novým kuchynským kútom (elektrická dvojplatnička Gorenje, digestor). Po vstupe cez bezpečnostné dvere sa nachádza komunikačná predsieň s priestorom na roldorový šatník a po pravej strane kúpeľňa s vaňou a toaletou (automatická práčka). Svetlá obývacia miestnosť má veľké francúzske drevené okná s interiérovými žalúziami a výstup na balkónik o výmere 1,60 m2. Má tichú orientáciu mimo hlavnej cesty. Byt si nevyžaduje žiadne investície, je čerstvo vymaľovaný, stačí si priniesť veci a môžete pohodlne bývať. Mesačné náklady vrátane elektrickej energie sú 140,- EUR

LOKALITA:
Tichá, pokojná a zabývaná lokalita ponúka všetky potreby dnešnej modernej doby. Výborné spojenie do centra mesta, ale aj do Rakúska, Maďarska a Českej republiky s výjazdmi na diaľnicu sú súčasťou hlavnej bratislavskej magistrály. Bezproblémová je dostupnosť aj verejnou dopravou – najbližšia zástavka je za domom (4 minúty). Kompletná občianska vybavenosť je pre túto lokalitu samozrejmosť: potraviny (BILLA do 5 minút pešo), neďaleké obľúbené nákupné centrum AUPARK, školy, škôlky, známe gymnázium Alberta Einsteina a súkromné gymnázium Mercury, administratívna budova EINPARK OFFICES s nákupnou pasážou a obchodmi, rôzne reštaurácie, kaviarne a detské ihriská. Pre milovníkov pohybu, športu a prírodného vyžitia sú v ponuke rôzne športoviská, fitness centrá, bazén, blízkosť sadu Janka Kráľa a povodie Dunaja s množstvom cyklotrás.

CENA:
Cena bytu vrátane podielu na pozemku je 125 000,- EUR a zahŕňa:
- kompletný právny servis zabezpečený zmluvným právnikom
- preverenie právneho stavu nehnuteľnosti na katastri
- notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
- správny poplatok za štandardný vklad vlastníckeho práva do katastra
- poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone realitnej činnosti
- garanciu pre klientov zaručenú Garančným fondom NARKS
- províziu pre realitnú kanceláriu
V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru:
- zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku
- bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru prostredníctvom našich zmluvných partnerov

V prípade doplňujúcich otázok, alebo záujmu o obhliadku kontaktujte Ing. Petra Orda-Oravcová 0904/505 360, petra.oravcova@pass.sk

PASS Reality – reality, ktoré Vám passujú!
Ing. Petra Orda-Oravcová - Váš osobný maklér
Telefón: 0904 505 360
Email: petra.oravcova@pass.sk