Priestranný 6i rodinný dom s interiérovým bazénom, klubom a wellnessom

999 000
Bratislava - Karlova Ves
Podlahová plocha: 323 m2
Rozloha pozemku: 839 m2
Počet izieb: 6
Garáž: áno - 4 autá
Balkón: áno - 2
Pivnica
Parkovanie: vnútorné
Počet poschodí : 3
Postavené z: tehla
Stav: čiastočne prerobený
Rok výstavby: 1998
Zariadenie: čiastočne
Krb
Banzén: interiérový
Okná: plastové
Internet: optika
Vykurovanie: vlastné - plyn
Plyn
Kanalizácia
Terén: mierny svah
Prístupová cesta: asfaltová cesta
Elektrina: 230/400V
Zastavaná plocha: 282
Pomohli sme predať už 680 nehnuteľností

Poloha a popis nehnuteľnosti

PASS REALITY Vám ponúka túto nadštandardnú rodinnú vilu v skvelej lokalite Starých Gruntov. Nehnuteľnosť, akých veľa nie je ponúka veľkorysý priestor, fantastickú vybavenosť a to všetko v tichom, pokojnom prostredí len na skok od centra Bratislavy.

Rodinný dom bol postavený v roku 1998, v roku 2008 a 2021 prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Stavba je obývaná, udržiavaná, opotrebovaná primerane svojmu veku.

Trojpodlažná vila s úžitkovou plochou až vyše 320 m2 sa nachádza na pozemku o výmere 839 m2 (zastavaná plocha 282 m2). Súčasťou domu je vykurovaná garáž pre 2 autá a krytý car port pre ďalšie dve vozidlá. Nad garážou je priestor vhodný ako ateliér / pracovňa, ku ktorému je možné vytvoriť samostatný vstup z exteriéru a má potenciál prestavby na samostatne užívateľnú bunku.

Dispozícia:

Na prízemí sa nachádza vstupná hala, veľkorysá obývačka s majestátnymi keramickými kachľami s krbovou vložkou a vstupom na veľkú terasu, samostatná kuchyňa s jedálňou, hosťovská izba / pracovňa, šatník, samostatné WC s umývadielkom a malá kúpeľňa so sprchovým kútom.

Na poschodí sú najmä obytné miestnosti - hlavná spálňa so šatníkom a balkónom, druhá spálňa s balkónom a útulná detská izba. Nachádza sa tu tiež samostatné WC a netypicky riešená kúpeľňa s dvojumývadlom, hydromasážnou vaňou a sprchovým kútom, ktorá je priechodná do ateliéru nad garážou.

Hlavnú časť suterénu tvorí relaxačná zóna, ktorej kraľuje vnútorný bazén s protiprúdom, ktorého celá stena je prostredníctvom veľkých okien vizuálne prepojená so záhradou. Pri bazéne je wellness s veľkou fínskou saunou, sprchou, chladiacim bazénikom a toaletou. Do bazénu sa vchádza cez priechodnú klubovňu s biliardovým stolom, krbom a posedením. Okrem toho sa v suteréne nachádza ešte kuchyňa, herňa, technická miestnosť, pivnica a vínna pivnica.

Celý dom je postavený s ohľadom na príjemné bývanie vo veľkorysých, presvetlených priestoroch. Dominujú kvalitné materiály a dôraz na detail. Svojou vybavenosťou a vonkajšími aj vnútornými priestormi bohato uspokojí potreby väčšej rodiny, alebo poslúži ako skvelá základňa spoločensky zameraným obyvateľom, ktorí v ňom majú priestor na vykúzlenie výnimočných spoločenských podujatí.

Medzi výhody domu patrí tiež infraštruktúra. Dom je napojený na kompletné inžinierske siete vrátane plynu, kanalizácie a optického internetu. Vykurovanie je zabezpečené vlastným plynovým kotlom značky Buderus. Ohrev vody je tiež napojený na solárne panely, ktoré prevádzku nehnuteľnosti výrazne zefektívňujú a celý dom tak má viac ako prijateľné prevádzkové náklady. V záhrade je vzrastlá, udržiavaná zeleň, ktorá pekne dotvára útulnú atmosféru domu.

Dom sa nachádza v slepej uličke, čo z neho robí mimoriadne pokojnú nehnuteľnosť aj na pomery vilovej štvrte v lokalite Starých Gruntov. Táto lokalita je v Bratislave čoraz viac oceňovaná a vyhľadávaná, nakoľko je tichá, slnečná, veľmi príjemná, s bezprostredným dotykom lesa a pritom benefituje zo skvelej občianskej vybavenosti Slávičieho údolia (najmä OC Cubicon) a vynikajúcej dostupnosti či už do centra mesta, alebo prostredníctvom rýchleho prístupu k obchvatu tiež na diaľnicu do Viedne, či Brna/Prahy, alebo Budapešti.

CENA

Ohľadom informácie o cene nehnuteľnosti kontaktujte prosím zodpovedného makléra.

Cena zahŕňa:
- kompletný právny servis zabezpečený zmluvným právnikom
- preverenie právneho stavu nehnuteľnosti na katastri
- notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
- správny poplatok za štandardný vklad vlastníckeho práva do katastra
- províziu pre realitnú kanceláriu

V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru:
- zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku
- bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru prostredníctvom našich zmluvných partnerov

V prípade doplňujúcich otázok, alebo záujmu o obhliadku kontaktujte Mgr. Vladimír Magula, 0948 227 885, vladimir.magula@pass.sk

PASS Reality – reality, ktoré Vám passujú!
Mgr. Vladimir Magula, MIB, RSc. - Váš osobný maklér
Telefón: +421 948 227 885
Email: vladimir.magula@pass.sk