Jedinečný 5-izbový byt, 2 x garáž, parkovacie miesto, Martinengova ul.

590 000
Bratislava - Staré Mesto
Podlahová plocha: 155 m2
Celková plocha: 155 m2
5 a viac izbový byt
Garáž: áno - 2 autá
Lodžia: áno - 2
Pivnica
Výťah
Parkovanie: vlastné vyhradené
Poschodie: 2 z 6
Postavené z: tehla
Rok výstavby: 1995
Zariadenie: čiastočne
Okná: drevené
Internet: lokálny poskytovateľ
Káblová televízia
Vykurovanie: spoločné
Orientácia: juhozápadná
Pomohli sme predať už 637 nehnuteľností

Poloha a popis nehnuteľnosti

V EXKLUZÍVNOM zastúpení ponúkame na PREDAJ dispozične nádherne riešený a jedinečný 5-izbový byt, ktorému naozaj nič nechýba. Kvalitu bývania bonusovo dopĺňajú dve menšie terasy, 2 x loggia, dve samostatné garáže a vlastné vonkajšie parkovacie státie rovno pred vstupom do bytového domu. Táto jedinečná nehnuteľnosť sa nachádza v exkluzívnej lokalite len kúsok od Horského parku v mestskej časti Staré Mesto na Martinengovej ulici a je predurčený na spokojné rodinné bývanie s nádychom náročnosti.
LOKALITA:
Okolie bytového domu je tiché, zabývané, pokojné s množstvom zelene, parkovou úpravou a detským ihriskom. Významným benefitom je výborná dostupnosť na všetky svetové strany, rýchla dostupnosť do centra mesta ako aj do iných bratislavských častí, rýchle napojenie na diaľničný obchvat smerom do Čiech, Rakúska či Maďarska, zástavka MHD kúsok od domu a kompletná občianska vybavenosť: potraviny KRAJ, YEME, Kaufland, obchodný dom Cubicon (5 minút autom), výborné a rozmanité reštaurácie, kaviarne, Bratislavský hrad, Slavín, Kalvária, mestské letné kúpalisko Ekoiuventa - Mičurín, kvalitné základné školy (Cambridge International School) a rôzne škôlky. Na skok od bytu je obľúbený Horský park, ktorý disponuje takmer nedotknutým prostredím s pôvodnou flórou a faunou na rozlohe 22 hektárov a je predurčený na relax či športové vyžitie.
DISPOZÍCIA BYTU:
Jedinečný byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome s malým počtom bytov na 2. poschodí/6 s výťahom a má výmeru 155 m2. Vstupom cez bezpečnostné dvere sa nachádza predsieň a komunikačná chodbička s jednotlivými vstupmi do 3 nepriechodných obytných miestností (spálne, detské izby). Dve z nich majú výstup na loggiu. Hneď pri vstupe je samostatné WC, ďalej je rodinná kúpeľňa s vaňou a umývadlom (miesto na práčku, veľkú odkladaciu skriňu) a praktická komora. Srdcom bytu je dominantná obývacia izba prepojená s jedálenskou časťou s výstupom na terasu, ktorá je predurčená na rannú kávu či na večerné posedenie. Tichá orientácia a veľa zelene dodajú príjemnú atmosféru. V tesnej blízkosti jedálenskej časti je samostatná útulná kuchyňa so všetkými elektrospotrebičmi. Obývacia izba prakticky rozdeľuje byt na dennú - detskú časť a súkromnú časť určenú pre rodičov. Tvorí ju veľká rodičovská spálňa, ktorej nechýba priestranný šatník, druhá kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a zasklenená zimná loggia. Z každého okna je vidno všadeprítomnú zeleň a bonusom je orientácia na dve svetové strany JZ – SV.
PARKOVANIE:
Exkluzívne parkovanie je vyriešené vlastným parkovacím miestom rovno pred vstupom do bytového domu a dvoma garážami na DO, ktoré sa nachádzajú hneď vedľa domu v dvojpodlažnom garážovom dome so vstupom na DO.
CENA:
Cena bytu vrátane 2 x garáž, vonkajšie parkovacie miesto, 2 x pivnica je 590 000,- EUR a zahŕňa:
1. províziu RK za sprostredkovanie predaja
2. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania rezervačnej zmluvy alebo zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
3. notárske poplatky pri overovaní podpisov
4. kolkové známky pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností

V prípade doplňujúcich otázok, alebo záujmu o obhliadku Ing. Petra Orda-Oravcová 0904/505360, petra.oravcova@pass.sk
PASS Reality – reality, ktoré Vám passujú!
Ing. Petra Orda-Oravcová - Váš osobný maklér
Telefón: 0904 505 360
Email: petra.oravcova@pass.sk