Jedinečný 4i byt na Hausbergu s panoramatickým výhľadom; krb, garáž

0
Bratislava - Staré Mesto
Podlahová plocha: 97.8 m2
Celková plocha: 104.37 m2
4-izbový byt
Garáž: áno - 1 auto
Lodžia: áno - 2
Pivnica
Parkovanie: vlastné vyhradené
Počet poschodí : 2
Postavené z: tehla
Stav: čiastočne prerobený
Rok výstavby: 1970
Krb
Okná: plastové
Internet: optika
Káblová televízia
Vykurovanie: vlastné - plyn
Pomohli sme predať už 663 nehnuteľností

Poloha a popis nehnuteľnosti

Výnimočný 4-izbový byt na exkluzívne bývanie s nadhľadom. Najlepšia lokalita. Úchvatné výhľady. Perfektná orientácia a svetelnosť. Optimálna veľkosť. Vlastná garáž a parkovacie miesto. Krb. Áno, znie to až príliš dobre, ale presne takýto byt Vám ponúkame.

PASS Reality Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka tento výnimočný byt na Fándlyho ulici na Bratislavskom Hausbergu. V tichej štvrti uprostred víl a zelene sa nachádza citlivo zasadený bytový dom s 12 bytovými jednotkami, pričom v jednom vchode sa nachádzajú len 4 byty. Jedná sa o najžiadanejšiu a najexkluzívnejšiu lokalitu Bratislavy s absolútnym nedostatkom ponuky, preto je príležitosť kúpiť takýto byt skutočne jedinečná.

Byt sa nachádza na 2. poschodí dvojposchodového bytového domu. Samotná plocha bytu je 97,8 m2 a je charakteristická efektívne riešenou dispozíciou. Bytu dominuje veľkorysá obývacia izba s krbom a najmä veľkolepým výhľadom na hrad. Samozrejmosťou je oddelená kúpeľňa a WC, ako aj komora v kuchyni. Pozdĺž celého bytu sú po oboch stranách priestranné loggie na ktoré je prístup z každej obytnej miestnosti bytu, ako aj z kuchyne. Vykurovenie a ohrev vody sú zabezpečené vlastným plynovým kotlom, čiže vykurovaciu sezónu má majiteľ bytu plne vo vlastnej kontrole. Bytový dom bol postavený začiatkom 70-tych rokov, byt je v dobre udržiavanom, viac-menej pôvodnom stave (dávnejšie boli vymenené plastové okná, v 2020 rozvody elektriny) a žiada si komplexnú rekonštrukciu.

Táto výnimočná nehnuteľnosť má čo ponúknuť aj mimo samotného priestoru bytu. Obrovskou výhodou je vlastná garáž v suteréne bytového domu a druhé parkovacie miesto pred ňou. K bytu tiež prislúcha priestranná pivnica (6,57 m2) v suteréne. Táto miestnosť má štandardne veľké okno orientované do záhrady domu, je vykurovaná a je v nej prívod vody, čiže okrem pivnice môže slúžiť (aj historicky slúžila) ako plnohodnotná pracovňa, alebo študovňa.

Ohľadom ceny nehnuteľnosti sa prosím informujte v realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti zahŕňa:
1. Províziu RK za sprostredkovanie predaja
2. Právny servis pri prevode nehnuteľnosti, vrátane vypracovania kúpnej zmluvy v advokátskej kancelárii
3. Notárske poplatky pri overovaní podpisov predávajúcich
4. Správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností

V prípade financovania kúpy prostredníctvom hypotekárneho úveru:
5. Zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku
6. Bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru špičkovým hypotekárnym špecialistom

V prípade doplňujúcich otázok, alebo záujmu o obhliadku prosím kontaktujte Vladimír Magula, 0948 227 885, vladimir.magula@pass.sk

PASS REALITY - reality, ktoré Vám passujú
Mgr. Vladimir Magula, MIB, RSc. - Váš osobný maklér
Telefón: +421 948 227 885
Email: vladimir.magula@pass.sk