PREDAJ administratívnej budovy na Rusovskej ceste v Bratislave

2 100 000
Bratislava- Petržalka
Pomohli sme predať už 663 nehnuteľností

Poloha a popis nehnuteľnosti

PASS Reality ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ výbornú investičnú príležitosť-administratívny objekt na Rusovskej ceste v Petržalke

Lokalita
Nehnuteľnosť sa nachádza v najžiadanejšej časti Petržalky, v stabilizovanom území na okraji rezidenčnej zóny s mimoriadne dobrým prístupom na vnútorný aj vonkajší obchvat mesta. Jedná sa o jednu z najlepšie dostupných lokalít v meste z ktoréhokoľvek smeru, vrátane výbornej dostupnosti z hraničných priechodov a železničnej stanice Petržalka. Lokalita sa tiež vyznačuje kvalitnou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou verejnej dopravy.

Nehnuteľnosť
4-podlažná stavba bola vybudovaná v r. 1996 ako obchodno-servisné stredisko (predajňa a servis automobilov). V r. 2000 bola prebudovaná na obchodno-administratívne účely (predaj výpočtovej techniky, kancelárske priestory pre 70-90 pracovníkov). Objekt je funkčne napojený na vodovod, kanalizáciu, plynovod, elektrickú sieť a slaboprúd. Disponuje vlastnou plynovou kotolňou a nákladným výťahom, administratívnymi a skladovými priestormi vrátane colného skladu. Na 4. NP sa nachádzajú tri 3-izbové bytové jednotky so strešnými terasami. Objekt je v súčasnosti nevyužívaný, priebežne je zabezpečovaná jeho základná údržba.

Investičná príležitosť
Objekt je možné aktuálne využiť na jeho primárne určenú funkciu – sídlo spoločnosti poskytujúce možnosť showroomu, expedície tovaru, obchodno-administratívne zázemie a služobné byty.
Z investičného hľadiska je možné tiež odstránenie stavby a realizácia nového investičného zámeru. Územný plán mesta Bratislava určuje aktuálne využitie územia funkčným kódom 201, t.j. občianska vybavenosť. Funkcia bývania môže aktuálne predstavovať max. 30% podlahovej plochy stavby. Novú výstavbu je vzhľadom na okolité stabilizované územie možné realizovať do výšky 7 NP. Zastavateľná plocha je v prípade dohody ohľadom priľahlých mestských pozemkov perspektívne až 932 m2.
Skvelá dostupnosť a kvalita lokality umožňujú realizáciu atraktívnych administratívnych priestorov, prípadne hotelového zariadenia. V prípade zmeny určeného funkčného využitia územia sa jedná o mimoriadne atraktívnu lokalitu na rezidenčný projekt.

Zastavaná plocha objektu: 625 m2
Podlahová plocha: 1610 m2
Rozloha pozemku: 897 m2


Pre bližšie informácie a obhliadky kontaktujte makléra: Zuzana Marková, zuzana.markova@pass.sk, 0903 947 271
Mgr. Zuzana Marková - Váš osobný maklér
Telefón: 0903 947 271
Email: zuzana.markova@pass.sk