Veľkorysý 3i byt pod Slavínom s terasou, oválnou pracovňou, 2 garážami

0
Bratislava - Staré Mesto
Podlahová plocha: 154.34 m2
Celková plocha: 178.7 m2
3-izbový byt
Garáž: áno - 2 autá
Balkón: áno - 2
Pivnica
Výťah
Poschodie: 1 z 4
Postavené z: tehla
Novostavba
Rok výstavby: 2005
Zariadenie: čiastočne
Okná: hliníkové
Internet: optika
Káblová televízia
Vykurovanie: vlastné - plyn
Plyn
Pomohli sme predať už 637 nehnuteľností

Poloha a popis nehnuteľnosti

Výnimočný, priestranný 3-izbový byt pod Slavínom, v najžiadanejšej a najprestížnejšej lokalite Bratislavy, uprostred mestských víl a zelene. Tento byt má prakticky všetko, čo požaduje náročný kupujúci - vynikajúcu lokalitu, veľkorysé priestory, atraktívne výhľady, úžasnú terasu a 2 garážové stojiská v suteréne.

Byt sa nachádza v bytovom dome na ulici Boženy Němcovej vo veľmi atraktívnej a žiadanej časti bratislavského Starého Mesta. V okolí sú najmä vily a málopodlažné bytové domy, štvrť sa vyznačuje množstvom zelene. Lokalita v sebe spája prestíž, skvelý prístup do centra a zároveň ticho a pokoj luxusnej štvrte. Cez susediacu Hlbokú ulicu je dobre prístupný Horský park. V okolí domu sa tiež nachádzajú viaceré ambasády, školy, či kvalitné reštaurácie.

Veľkoryso riešený byt má optimálnu orientáciu na všetky 4 svetové strany a veľmi príjemnú dispozíciu. Nachádza sa na 1. poschodí zo strany vstupu z ulice. Vzhľadom na umiestnenie domu vo svahu sú okná bytu a tomu zodpovedajúci výhľad na úrovni 3. poschodia. Vo vstupnej časti bytu sa nachádza hala, cez ktorú sa vstupuje do centrálnej časti, ktorá má otvorenú dispozíciu, no zároveň je čiastočne rozdelená členitosťou priestorov. V tejto centrálnej časti sa nachádza na západnej strane kuchyňa (10,66 m2), v strede jedáleň a na východ je orientovaná veľkorysá obývačka (31,33 m2) s terasou (19,37 m2. V juhozápadnej časti bytu sa nachádza priestranná spálňa (29,02) s veľkolepým, panoramatickým výhľadom vďaka presklenným stenám. Za obývačkou, s balkónikom na sever a oknami orientovanými na východ sa nachádza tretia obytná miestnosť oválneho pôdorysu (21,6 m2), ktorá môže slúžiť ako detská izba, alebo Vaša vlastná "Oválna pracovňa". V centrálnej časti bytu sa tiež nachádza veľká kúpeľňa (15,66 m2) s prirodzeným vetraním, samostatne stojacou masážnou vaňou, sprchovým kútom a práčovňou. WC s umývadielkom je v samostatnej miestnosti (1,78 m2). Pri kuchyni sa nachádza komora na uskladnenie potravín, výhodou kuchyne je tiež balkón (3,25 m2) a okno s pekným výhľadom priamo nad kuchynským pultom. Byt je v udržiavanom pôvodnom stave.

Veľkým benefitom bytu sú 2 výborne dostupné garážové stojiská v suteréne bytového domu (každé 11,4 m2) a tiež priestranná pivnica (7,73 m2). Byt má vlastnú technickú miestnosť s plynovým kotlom, ktorý zabezpečuje vykurovanie, ako aj ohrev teplej vody. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 154,37 m².


Cena nehnuteľnosti zahŕňa:
1. Províziu RK za sprostredkovanie predaja
2. Právny servis pri prevode nehnuteľnosti, vrátane vypracovania kúpnej zmluvy v advokátskej kancelárii
3. Notárske poplatky pri overovaní podpisov predávajúcich
4. Správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností

V prípade financovania kúpy prostredníctvom hypotekárneho úveru:
5. Zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku
6. Bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru špičkovým hypotekárnym špecialistom

V prípade doplňujúcich otázok, alebo záujmu o obhliadku prosím kontaktujte Vladimír Magula, mobil 0948 227 885, mail vladimir.magula@pass.sk

PASS REALITY - reality, ktoré Vám passujú!
Mgr. Vladimir Magula, MIB, RSc. - Váš osobný maklér
Telefón: +421 948 227 885
Email: vladimir.magula@pass.sk