Prenájom NOVOzrekonštruovanej garsónky blízko AutoBUS.stanice a CENTRA

310 €/mes.
Bratislava - Nivy
Podlahová plocha: 21.02 m2
Celková plocha: 21.02 m2
Garsónka
Pivnica
Parkovanie: verejné
Počet poschodí : 5
Postavené z: tehla
Stav: po rekonštrukcii
Zariadenie: zariadený
Okná: plastové
Internet: wifi
Vykurovanie: spoločné
Orientácia: východná
Pomohli sme predať už 594 nehnuteľností

Poloha a popis nehnuteľnosti

PASS REALITY ponúka EXLUZÍVNE na dlhodobý prenájom NOVOzrekonštruovanú garsónku v NOVOzrekonštruovanom tehlovom bytovom dome v Bratislave – mestská časť Ružinov – Nivy. Oblasť ponúka bývanie blízko novovznikajúcej časti Twin City a novej autobusovej stanice Nivy i už existujúceho CBC so širokými možnosťami pracovných príležitostí i ponuky služieb. Nezanedbateľná je blízkosť Starého Mesta i obľúbenej promenády okolo DUNAJA od OC EUROVEA, kde je množstvo zelene a trávnatých plôch na široké využitie pre všetky vekové kategórie obyvateľov.

Garsónka ( 21,02 m2 vrátane pivnice ) s novými BEZPEČNOSTNÝMI dverami je na zvýšenom prízemí ( bezpečne vysoko). V izbe ( 3,35 m x 3,55 m ) je nová plávajúca podlaha. V novej plne vybavenej kuchynskej linke je zabudovaná VARNÁ DOSKA, aj UMÝVAČKA riadu a elektrická RÚRA. Jej súčasťou je aj nová automatická PRÁČKA. K dispozícii je aj rozkladací stôl so zásuvkami a 2 stoličky, 140 cm široká posteľ, ktorá sa dá upraviť aj ako gauč, skriňa a skrinky. V chodbe je vstavaná skriňa, vešiak a nová CHLADNIČKA s MRAZNIČKOU. Z chodby je vstup do spoločnej kúpeľne a wc. Nová priestranná sprcha je vrátane dažďovej hlavice, nové umývadlo s úložným priestorom a nad umývadlom je veľké zrkadlo. Výška stien je až 2,75 m. Plastové okno je so sieťkou a vnútornou dekoračnou roletou. Pivnica je dostatočne priestranná aj na skladovanie bicykla.

ZNÍŽENÁ CENA na obdobie prvého štvrťroka je 400 Eur/os./mes. a 430 Eur/2 osoby/mes., neskôr 450 Eur/os. /mes., resp. 480 Eur/2 osoby/mes. vrátane energií.

BEZ PROVÍZIE.

V prípade ďalších otázok i záujmu o obhliadky, kontaktujte: Ing. Daniela Heseková, mobil: +421 914 777 802, e-mail: daniela.hesekova@pass.sk.

PASS Reality je Vašim spoľahlivým partnerom pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností.
Našim cieľom je poskytnúť klientovi najlepšiu možnú starostlivosť, dodržať vysoký štandard odbornosti a napomôcť realizácii úspešných a korektných obchodov.
Od roku 2007 sme členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, od roku 2014 aj členom Realitnej únie Slovenskej republiky.

Ing. Daniela Heseková - Váš osobný maklér
Telefón: 0914 777 802
Email: daniela.hesekova@pass.sk