Prenájom 3i aprtm s 2 kúpeľňami,PARKovanie, FITNES a BAZÉN v cene

850 €/mes.
Bratislava - Petržalka
Podlahová plocha: 64 m2
Celková plocha: 64 m2
3-izbový byt
Výťah
Parkovanie
Poschodie: 3 z 4
Postavené z: tehla
Novostavba
Stav: pôvodný
Zariadenie: zariadený
Banzén: exteriérový
Okná: plastové
Internet: wifi
Káblová televízia
Vykurovanie: spoločné
Kanalizácia
Orientácia: juhovýchodná
Voda: verejný vodovod
Elektrina: 230/400V
Pomohli sme predať už 575 nehnuteľností

Poloha a popis nehnuteľnosti

PASS REALITY ponúka exkluzívne na DLHODOBÝ ( minimálne na 1 rok ) prenájom štýlový 3 izbový apartmán s 2 kúpelňami s rozlohou 64 m2 v rezidenčnom KOMPLEXE. Obývačka je prepojená s plne vybaveným kuchynským kútom, ktorého súčasťou je aj varná doska, el.rúra, umývačka riadu, mikrovlnná rúra a digestor. V obývačke so sedačkou je TV s plochou obrazovkou. Spálne majú samostatný vstup z obývačky a obe majú samostatnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, wc a umývadlom.
Elegantný apartmán v štýle PROVENCE je komplet zariadený tak, aby ste sa mohli bez starostí nasťahovať a užívať si pohodlie a širokú ponuku doplnkových služieb, ktorú v klasických prenájmoch INDE NENÁJDETE.
K vášmu komfortu určite prispeje i možnosť využívať FITNESS & VONKAJŠÍ BAZÉN s neobmedzeným využitím posilňovne, sauny a jacuzzi. Výnimočnou je tento prenájom aj tým, že v LETE je možnosť zrelaxovať aj pri vonkajšom BAZÉNE s LEHÁTKAMI. Súčasťou ponuky je monitorované PARKOVANIE v areáli, príp. v garáži. Za zvýhodnenú cenu je možné objednať si aj pravidelné upratovanie a výmenu posteľnej bielizne, služby taxi, kaderníctva, masáže. Vedľa 24 hod recepcie je reštaurácia a lobby bar s možnosťou príjemného posedenia aj na TERASE pri bazéne i v átriu. V ponuke sú aj chutné denné meníčka, ale aj štandardné reštauračné menu. V celom objekte, vrátane okolia bazénu, je k dispozícii vysokorýchlostný INTERNET.
Apartmán môže slúžiť aj ako sídlo podnikania (DAŇOVO uznateľný náklad) a je možné evidovať ho aj na firmu ako KANCELÁRIU.
Energie sú vyúčtované mesačne podľa skutočnej spotreby na základe samostatných meračov, čo bežne nepresahuje sumu 30, resp. 50 Eur/mes v lete a v zime.

Províziu NEPLATÍTE!

K jeho atraktívnej polohe prispieva tichá lokalita s bezprostredným prístupom k dunajskej hrádzi, blízkou zastávkou MHD i s priamym napojením na mestský diaľničný obchvat a dopravné tepny vedúce do Prahy, Viedne, Budapešti i celého Slovenska.
Kontakt: Ing. Daniela Heseková, mobil: +421 914 777 802, daniela.hesekova@pass.sk
Ing. Daniela Heseková - Váš osobný maklér
Telefón: 0914 777 802
Email: daniela.hesekova@pass.sk