Prenájom 2i apartmánu s TV,PARKovanie,BAZÉN a FITKO v cene,bez provízi

620 €/mes.
Bratislava - Petržalka
Podlahová plocha: 40 m2
Celková plocha: 40 m2
Dvojgarsónka
Garáž
Výťah
Parkovanie: vlastné vyhradené
Poschodie: 2 z 4
Postavené z: tehla
Novostavba
Zariadenie: zariadený
Banzén: exteriérový
Internet: wifi
Káblová televízia
Vykurovanie: spoločné
Kanalizácia
Voda: verejný vodovod
Elektrina: 230/400V
Pomohli sme predať už 663 nehnuteľností

Poloha a popis nehnuteľnosti

PASS REALITY ponúka na dlhodobý prenájom 2 izbový apartmán v štýlovom rezidenčnom komplexe s rozlohou 40 m2 s kuchynským kútom a obývačkou, spálňou s možnosťou prístelky, kúpeľnou a WC. Elegantný apartmán s variabilitou zariadenia je komplet zariadený tak, aby ste sa mohli bez starostí nasťahovať a užívať si pohodlie a širokú ponuku doplnkových služieb, ktorú v klasických prenájmoch nenájdete. Je vybavený LCD TV a písacím stolom.
K vášmu komfortu určite prispeje i možnosť využívať FITNESS v cene prenájmu. V lete je možnosť zrelaxovať aj pri vonkajšom BAZÉNE. V cene prenájmu je aj monitorované PARKOVANIE pred domom, za príplatok v garáži. Za zvýhodnenú cenu je možné objednať si aj pravidelné upratovanie a výmenu posteľnej bielizne, služby taxi, kaderníctva. Vedľa 24 hod recepcie je reštaurácia a lobby bar s možnosťou príjemného posedenia aj na terase pri bazéne i v átriu. V celom objekte je k dispozícii vysokorýchlostný internet.
Apartmán môže slúžiť aj ako sídlo podnikania (daňovo uznateľný náklad) a je možné ho aj zariadiť ako kanceláriu.
K jeho atraktívnej polohe prispieva tichá lokalita s bezprostredným prístupom k dunajskej hrádzi, blízkou zastávkou MHD i s priamym napojením na mestský diaľničný obchvat a dopravné tepny vedúce do Prahy, Viedne, Budapešti i celého Slovenska.
Platby za energie sú mesačne na základe meračov samostatne za apartmán, čo bežne nepresahuje sumu 30, resp. 50 Eur/mes v lete a v zime.

BEZ platby provízie!

V prípade ďalších otázok, resp. záujmu o obhliadku, kontaktujte: Ing. Daniela Heseková, Mobil: +421 914 777 802, daniela.hesekova@pass.sk
Ing. Daniela Heseková - Váš osobný maklér
Telefón: 0914 777 802
Email: daniela.hesekova@pass.sk