Ing. Daniela Heseková

Ing. Daniela Heseková - Váš osobný maklér

Telefón: 0914 777 802   E-mail: daniela.hesekova@pass.sk  

Predaj, kúpa, či prenájom nehnuteľností, väčšinou najhodnotnejšieho majetku v živote človeka, býva často pomerne adrenalínový zážitok. Ale v porovnaní so skokom s padákom, alebo bungee jumpingom, si to aj milovníci takýchto zážitkov, až tak neužijú. Niektorí si mysleli, že to zvládnu aj sami. Ale počas mojej dlhoročnej praxe v tejto oblasti, mnohí ocenili, že som ich pri tom bezpečne previedla viac, či menej, očakávanými situáciami. Pomohol nám v tom aj môj overený tím - právnik, finančná poradkyňa, znalkyňa i moji skúsení kolegovia v našej realitnej kancelárii. Toto mi potvrdzujú aj moji dlhoroční klienti, ktorí sa v podobnej situácii opäť na mňa s dôverou obrátia, alebo ma odporučia svojej rodine, kolegom, známym. Na konci sa potom všetci tešíme pri odovzdávaní kľúčov, že sme to bez zbytočných stresov a pochybností spolu zvládli :-).
Neváhajte ma aj Vy osloviť a porozprávať mi o Vašich plánoch.
Spolu dospejeme k najlepšiemu spôsobu ako ich zrealizovať.

"...dvaja sa majú lepšie ako jeden..."

Moje najnovšie ponuky

Pomohli sme predať už 680 nehnuteľností


Zverte svoju nehnuteľnosť profíkom

Predaj Vašej nehnuteľnosti berieme osobne a vieme ako na to

Náš skúsený tím spoločne predstavuje viac ako 60 rokov skúseností s realitným sprostredkovaním. Za tú dobu sme zrealizovali stovky predajov za vyše 50 miliónov EUR. Riešili sme všetky možné i nemožné situácie, ktoré pri realitných transakciách a životných situáciách s nimi súvisiacimi môžu vzniknúť. Neustále sa zlepšujeme a svojim klientom prinášame realitné služby, na ktoré sa môžu spoľahnúť. Ozvite sa nám, dohodnite si nezáväznú konzultáciu pri dobrej káve a presvedčte sa sami!

Spoznajte našich maklérov

Každý náš zákazník je jedinečný. Všetkých našich maklérov spája vášeň pre reality, no každý má svoj individuálny príbeh, prístup a osobnosť. Vyberte si maklérku, alebo makléra, ktorý Vás bude sprevádzať úspešným predajom Vašej nehnuteľnosti!

Ing. Daniela Heseková

0914 777 802
daniela.hesekova@pass.sk

Ing. Ivana Maderová

0914 777 803
ivana.maderova@pass.sk

Ing. Petra Orda-Oravcová

0904 505 360
petra.oravcova@pass.sk

Juraj Rác

0915 788 787
juraj.rac@pass.sk

Mgr. Vladimir Magula, MIB, RSc.

+421 948 227 885
vladimir.magula@pass.sk

Mgr. Zuzana Marková

0903 947 271
zuzana.markova@pass.sk