Mgr. Vladimir Magula, MIB, RSc.

Mgr. Vladimir Magula, MIB, RSc. - Váš osobný maklér

Telefón: +421 948 227 885   E-mail: vladimir.magula@pass.sk  
 

Do sveta nehnuteľností ma zlákali láska k dizajnu, architektúre a obchodu. Počas 15 rokov mojej realitnej praxe som zrealizoval množstvo obchodov, zažil najrôznejšie situácie - radostné, aj tie komplikovanejšie. Najmä som si však uvedomil, že ako väčšina vecí v živote, aj reality sú v prvom rade o vzťahoch a ľuďoch. Naučil som sa vážiť si hodnotu dobrého mena, fungujúcich vzťahov založených na dôvere a profesionalite a hlavne som pochopil, že v centre nášho úsilia musí vždy stáť klient a jeho potreby.

Dnes vediem tím skúsených realitných profesionálov, ktorých spája jediný cieľ - čo najlepšie pomôcť našim klientom pri realitných obchodoch.

Volám sa Vladimír Magula, som managing directorom PASS Reality a spolu s našim tímom sme tu pre Vás :)

Moje najnovšie ponuky

Pomohli sme predať už 680 nehnuteľností


Zverte svoju nehnuteľnosť profíkom

Predaj Vašej nehnuteľnosti berieme osobne a vieme ako na to

Náš skúsený tím spoločne predstavuje viac ako 60 rokov skúseností s realitným sprostredkovaním. Za tú dobu sme zrealizovali stovky predajov za vyše 50 miliónov EUR. Riešili sme všetky možné i nemožné situácie, ktoré pri realitných transakciách a životných situáciách s nimi súvisiacimi môžu vzniknúť. Neustále sa zlepšujeme a svojim klientom prinášame realitné služby, na ktoré sa môžu spoľahnúť. Ozvite sa nám, dohodnite si nezáväznú konzultáciu pri dobrej káve a presvedčte sa sami!

Spoznajte našich maklérov

Každý náš zákazník je jedinečný. Všetkých našich maklérov spája vášeň pre reality, no každý má svoj individuálny príbeh, prístup a osobnosť. Vyberte si maklérku, alebo makléra, ktorý Vás bude sprevádzať úspešným predajom Vašej nehnuteľnosti!

Ing. Daniela Heseková

0914 777 802
daniela.hesekova@pass.sk

Ing. Ivana Maderová

0914 777 803
ivana.maderova@pass.sk

Ing. Petra Orda-Oravcová

0904 505 360
petra.oravcova@pass.sk

Juraj Rác

0915 788 787
juraj.rac@pass.sk

Mgr. Vladimir Magula, MIB, RSc.

+421 948 227 885
vladimir.magula@pass.sk

Mgr. Zuzana Marková

0903 947 271
zuzana.markova@pass.sk