Prenájom 1i bytu/Rent 1 bedroom (43 m2), STARÉ MESTO, Konventná ul

500,- €/mes.

+ 80,00 € Energie

Zobraziť fotogalériu (14 fotografií)

PASS REALITY ponúka na dlhodobý prenájom komplet zrekonštruovaný veľmi priestranný a svetlý 1 izbový byt s vysokými stropmi na 2.poschodí bez výťahu, ale s pohodlnými zreštaurovanými pôvodnými drevenými schodmi v historickom dome. Z bytového domu je prístup do tichého vnútrobloku prístupného len pre obyvateľov domu. Široká vstupná chodba v dome dáva možnosť aj na parkovanie bicykla.

Bytový dom je vo vyhľadávanej lokalite, priamo v Starom Meste, čo poskytuje nielen možnosti využitia širokej občianskej vybavenosti, ale aj blízkosti najvyhľadávaneších lokalít pre voľnočasové aktivity, ako je Bratislavský hrad, Prezidentský palác s priľahlým parkom, nábrežie Dunaja s Novým, i práve zrekonštruovaným, Starým mostom, ale i príjemné posedenia na terasách reštaurácií a kaviarničiek na Hviezdoslavovom námestí i v uličkách pod Michalskou bránou.

Slnečný byt o výmere 43 m2 je orientovaný na JV. Po vstupe do bytu, cez dvoje vysokých vstupných dverí, je chodba s botníkom. Tá naväzuje na kuchyňu s plne vybavenou kuchynskou linkou, s plynovým sporákom, chladničkou s mrazničkou a vyšším sedením. V izbe je roldor, rozkladacia sedačka, pisací stôl s nadstavbou ďalšej postele, čo umožňujú vysoké stropy tohto historického domu. Byt má vlastné kúrenie a veľké eurookná aj s vnútornými drevenými žalúziami. Pri izbe je priestranná kúpeľňa s vaňou, wc a automatickou práčkou.

V blízkosti domu sú zastávky MHD a je odtiaľ výborné napojenie aj na všetky obchvaty, či už na Žilinu a Nitru, ale aj na Viedeň, Budapešť a Brno.
Byt bude k dispozícii od 1.3.2019, príp. podľa dohody.
Cena prenájmu je 500 Eur/mes. a záloha 80 Eur na energie/mes.

For longterm rent ( at least 1 year and more ) very specious and sunny 1 bedroom apartment ( 43 sqm ) in Old town of Bratislava, Konventna street.
The apartment is furnished, living room with wardrobe, sofa bed and another large bed is separated but comfortly connected to full equipped kitchen ( cooker, oven, microwave, fridge ) with dinning area. Large bathroom ( bathtub, toilet, washing machine ). Separated electric heating.
Second floor without elevator. State: Complete reconstruction. Parking: Public or rent near parking places ( hotel, parking house ).
Rent: 500 Eur + Energy € 80 per month.

V prípade záujmu kontaktujte Ing. Daniela Heseková, mobil: + 421 914 777 802, daniela.hesekova@pass.sk.

Podrobné informácie

2

4

1

43 m²

43 m²

osobné

po rekonštrukcii

aktívne

áno - separovaný

verejný vodovod

230V

áno

áno

mikrovlnné spojenie

vaňa

vlastné - elektrické

nie

nie

nie

nie

nie

nie

verejné

tehla

zariadený

nie

po rekonštrukcii

nie

nie

áno

nie

nie

drevené

juhovýchodná

sledovať ponuku

0914 777 802

poslať správu

Slovensko
Bratislava - Staré Mesto
Bratislava - Staré Mesto
Konventná
osobné
1-izbový byt
prenájom

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Daniela Heseková

Ing. Daniela Heseková

real estate consultant

hovorím po slovenskymluvim česky

Telefón: 0914 777 802
E-mail: daniela.hesekova@pass.sk

všetky realitné ponuky makléra

PASS REALITY
Kutlíkova 17
Bratislava
851 05


Telefón: 0903 996 996
Mobil:
E-mail: info@pass.sk
Web: www.pass.sk