Prenájom/Rent NOVO/NEWzrekonštruov. garsónky blízko Twin City

exkluzívne

450,- €

pre 2 osoby 480 Eur/mes.

Zobraziť fotogalériu (13 fotografií)

PASS REALITY ponúka exkluzívne na dlhodobý prenájom NOVOzrekonštruovanú garsónku v tehlovom bytovom dome v Bratislave – mestská časť Ružinov – Nivy. Oblasť ponúka bývanie blízko novovznikajúcej časti Twin City a novej autobusovej stanice Nivy i už existujúceho CBC so širokými možnosťami pracovných príležitostí i ponuky služieb. Nezanedbateľná je blízkosť Starého Mesta i obľúbenej promenády okolo Dunaja od OC Eurovea, kde je množstvo zelene a trávnatých plôch na široké využitie pre všetky vekové kategórie obyvateľov.
Garsónka ( 21,02 m2 vrátane pivnice ) s novými bezpečnostnými dverami je na zvýšenom prízemí ( bezpečne vysoko). V izbe ( 3,35 m x 3,55 m ) je nová plávajúca podlaha. V novej kuchynskej linke je zabudovaná aj umývačka riadu a elektrická rúra. Jej súčasťou je aj nová automatická práčka. K dispozícii je aj rozkladací stôl so zásuvkami a 2 stoličky. Ďalší nábytok môže byť doplnený po dohode už s konkrétnym záujemcom. Plastové okno je so sieťkou a vnútornou dekoračnou roletou. V chodbe je výklenok so zabudovanou skriňou a chladnička s mrazničkou. Z chodby je vstup do spoločnej kúpeľne a wc. Nová priestranná sprcha je vrátane dažďovej hlavice, nové umývadlo s úložným priestorom a nad umývadlom je veľké zrkadlo. Výška stien je až 2,75 m.
Cena je 450 Eur/os. a 480 Eur/2 osoby.
V prípade ďalších otázok i záujmu o obhliadky, kontaktujte: Ing. Daniela Heseková, mobil: +421 914 777 802, e-mail: daniela.hesekova@pass.sk.


PASS Reality je Vašim spoľahlivým partnerom pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností.
Našim cieľom je poskytnúť klientovi najlepšiu možnú starostlivosť, dodržať vysoký štandard odbornosti a napomôcť realizácii úspešných a korektných obchodov.
Od roku 2007 sme členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, od roku 2014 aj členom Realitnej únie Slovenskej republiky.

Podrobné informácie

zvýšené prízemie

5

1

21.02 m²

21.02 m²

osobné

po rekonštrukcii

aktívne

áno - separovaný

nie

wifi

sprchovací kút

spoločné

nie

nie

nie

2.95 m²

nie

nie

verejné

tehla

zariadený

nie

nie

nie

nie

nie

nie

plastové

západná

sledovať ponuku

0914 777 802

poslať správu

Slovensko
Bratislava - Ružinov
Bratislava - Nivy
Budovateľská
osobné
Garsónka
prenájom

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Daniela Heseková

Ing. Daniela Heseková

real estate consultant

hovorím po slovenskymluvim česky

Telefón: 0914 777 802
E-mail: daniela.hesekova@pass.sk

všetky realitné ponuky makléra

PASS REALITY
Kutlíkova 17
Bratislava
851 05


Telefón: 0903 996 996
Mobil:
E-mail: info@pass.sk
Web: www.pass.sk