Predaj 3i,Staré Mesto,2 x balkón+1 loggia,3 nepriechodne izby

exkluzívne

1,- €

info o cene Vám rada poskytnem, vrátane provízie, možnosť HÚ

Zobraziť fotogalériu (9 fotografií)

PASS REALITY ponúka exkluzivne na predaj:

Bratislava – Staré mesto, Sokolská ul.
Počet izieb: 3
Výmera: 94,50 m2 ( vrátane 2 balkónov 3,90 m2 + 3, 30 m2 a jednej loggie 2,60 m2 )
Nadzemné podlažie: druhé (2/5)
Typ domu: tehlový bytový dom s výťahom

Byt, ktorý bol rekonštruovaný, sa nachádza v historickom centre mesta v tehlovom dome s výťahom. Je na 2. nadzemnom podlaží a má vyššie stropy. Jedinečné na ňom je to, že sa z každej izby vchádza na balkón, alebo loggiu a nemenej vítané je, že všetky tri izby sú nepriechodné. Z chodby sa vchádza vlastne do všetkých miestností v byte, t.j. aj do kuchyne s loggiou, kúpeľne i vedľajšej komory, ktorá môže plniť aj funkciu pivnice, prípadne môže byť o ňu rozšírená kúpeľňa, alebo dobudované samostatné wc. Aj samotná chodba je priestranná a využiteľná aj na menšie posedenie, prípadne dobudovanie šatníka. Kúrenie je zabezpečené radiátormi s regulátormi priamo zo samostatnej bytovej kotolne, čo šetrí náklady na kúrenie. V priestrannej kúpeľni je vaňa, umývadlo, automatická práčka, wc a výkonný prietokový ohrievač. Vo všetkých izbách sú vymenené plastové okná s vnútornými žalúziami , resp. plastové dvere na balkóny a loggie. Vo všetkých izbách sú zrepasované kvalitné drevené parkety, v ostatných častiach bytu boli vymenené dlažby. Byt má bezpečnostné dvere a je orientovaný na 2 strany - SZ a JV. V priestrannej kuchyni s výstupom na loggiu je vkusná kuchynská linka s plynovou varnou doskou, el. rúrou, umývačkou riadu, chladničkou s mrazničkou a digestorom. Je tam priestor aj na stolovanie. V byte je káblový internet a TV od UPC, ale v prípade záujmu je tam dostupný aj optický kábel.
Samotný bytový dom má zatiaľ zrekonštruovanú strechu, vstupné dvere, poštové schránky i chodby s novými plastovými oknami.

Byt sa nachádza uprostred zelene blízko centra s pešou dostupnosťou k najznámejším námestiam ( napr. Hodžovo námestie s Prezidentským palácom i jeho záhradou ) i pamiatkam priamo v centre Starého Mesta. Zároveň je toto lokalita, ktorá je vyhľadávaná aj kvôli pešej blízkosti k oblasti Horského parku i Slavína, ktorá je obľúbená pre široké rekreačné využitie pre rodiny i jednotlivcov. Takisto je to výborné bývanie aj z hľadiska dochádzania, či už mestskou dopravou, ale aj vlakovou, priamo z hlavnej stanice.

Byt je dostupný od 1.októbra. Je možné ho financovať aj HÚ. V prípade doplňujúcich otázok, alebo dohodnutia obhliadok, kontaktujte, prosím: Ing. Daniela Heseková - 0914 777 802, e-mail: daniela.hesekova@pass.sk.

Cena zahŕňa:
1. províziu RK za sprostredkovanie predaja
2. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania Rezervačnej zmluvy alebo Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
3. notárske poplatky pri overovaní podpisov
4. kolkové známky pri podaní štandardného návrhu na vklad Kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru:
1. zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku
2. bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru

PASS Reality je Vašim spoľahlivým partnerom pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností.
Našim cieľom je poskytnúť klientovi najlepšiu možnú starostlivosť, dodržať vysoký štandard odbornosti a napomôcť realizácii úspešných a korektných obchodov.
Od roku 2007 sme členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, od roku 2014 aj členom Realitnej únie Slovenskej republiky.
V roku 2011 sme uzatvorili poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone svojej činnosti, čím ďalej zvyšujeme bezpečnosť našich klientov.
Ak predávate, prenajímate, alebo kupujete nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a presvedčte sa, že PASS Reality je pre Vás tým najvhodnejším partnerom!

PASS Reality – reality, ktoré vám PASSujú

Podrobné informácie

2

5

3

94.5 m²

84.7 m²

osobné

po rekonštrukcii

aktívne

áno - separovaný

verejný vodovod

230/400V

áno

áno

áno - káblový rozvod

vaňa

spoločné

7.20 m²

2.60 m²

nie

nie

nie

áno

verejné

tehla

čiastočne

nie

po rekonštrukcii

nie

nie

áno

nie

sledovať ponuku

0914 777 802

poslať správu

Slovensko
Bratislava - Staré Mesto
Bratislava - Staré Mesto
Sokolská
osobné
3-izbový byt
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Daniela Heseková

Ing. Daniela Heseková

real estate consultant

hovorím po slovenskymluvim česky

Telefón: 0914 777 802
E-mail: daniela.hesekova@pass.sk

všetky realitné ponuky makléra

PASS REALITY
Záhradnícka 63
Bratislava
821 08


Telefón: 0903 996 996
Mobil:
E-mail: info@pass.sk
Web: www.pass.sk