Predaj 3i byt v Bratislave, pôvodný stav, loggia, parkovanie

exkluzívne

96.900,- €

vrátane provízie, možnosť HÚ

Zobraziť fotogalériu (11 fotografií)

PASS REALITY ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt ( 3p./12p. ) s nepriechodnými izbami v zateplenom bytovom dome s dvoma výťahmi v Bratislave – mestská časť Devínska Nová Ves. Oblasť ponúka množstvo zelene a trávnatých plôch na široké využitie pre všetky vekové kategórie obyvateľov, obľúbené sú najmä cyklotrasy smerom na Moravu, alebo do Rakúska. Obrovskou výhodou tohto bývania je, že to nie je veľké sídlisko, je uprostred len pár bytových domov. Veľmi cenené v Bratislave je bezproblémové bezplatné vyhradené parkovanie za rampou len pre vlastníkov bytov. Bezprostredne pri dome je aj upravený priestor pre rodiny s deťmi s preliezkami a posedením v tieni stromov.
Byt ( 64,63 m2 bez loggie) je v pôvodnom stave, okrem vymenených plastových okien s vnútornými žalúziami a sieťkami a bezpečnostnými vstupnými dverami. Je však možnosť tam aj bývať bez nevyhnutnosti ho ihneď rekonštruovať.
Pôdorys bytu poskytuje mnohé možnosti rekonštrukcie, či už na praktické bývanie, prípadne i na prenájom, pretože z haly, ktorá môže byť využitá ako obývačka, sa vstupuje do troch nepriechodných izieb. Nepriechodná je aj kuchyňa s výstupom na priestrannú loggiu ( 3,61 m2 ) so zasklením. Z chodby je vstup do samostatného wc a kúpeľne s vaňou i miestom na práčku.

K celkovému komfortu bývania prispieva aj to, že aj bytový dom postupne prechádza rekonštrukciou, vrátane zateplenia fasády domu, výmeny vstupných dverí na čip, rekonštrukcie strechy i výmeny oboch výťahov v minulom roku.

Lokalita je dostupná aj MHD – linky 21, 23, 24, 26 a 92 do rôznych mestských častí Bratislavy. Výborné napojenie je aj na obchvat Bratislavy a ďalej na diaľnice, či už na Prahu, ale aj na Viedeň, Brno a Žilinu.

V prípade otázok i záujmu o obhliadky, kontaktujte: Ing. Daniela Heseková - 0914 777 802, e-mail: daniela.hesekova@pass.sk.

Cena zahŕňa:
1. províziu RK za sprostredkovanie predaja
2. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania Rezervačnej zmluvy alebo Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
3. notárske poplatky pri overovaní podpisov
4. kolkové známky pri podaní návrhu na vklad Kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru:
1. zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku
2. bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru

PASS Reality je Vašim spoľahlivým partnerom pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností.
Našim cieľom je poskytnúť klientovi najlepšiu možnú starostlivosť, dodržať vysoký štandard odbornosti a napomôcť realizácii úspešných a korektných obchodov.
Od roku 2007 sme členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, od roku 2014 aj členom Realitnej únie Slovenskej republiky.
V roku 2011 sme uzatvorili poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone svojej činnosti, čím ďalej zvyšujeme bezpečnosť našich klientov.
Ak predávate, prenajímate, alebo kupujete nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a presvedčte sa, že PASS Reality je pre Vás tým najvhodnejším partnerom!

PASS Reality – reality, ktoré vám PASSujú

Podrobné informácie

3

12

3

68.24 m²

64.63 m²

osobné

pôvodný

rezervované

áno - separovaný

verejný vodovod

230V

áno

áno

áno - káblový rozvod

vaňa

spoločné

3.61 m²

nie

nie

áno

vlastné vyhradené

panel

zariadený

áno

po rekonštrukcii

nie

nie

áno

sledovať ponuku

0914 777 802

poslať správu

Slovensko
Bratislava - Devínska Nová Ves
Bratislava - Devínska Nová Ves
Jána Jonáša
osobné
3-izbový byt
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Daniela Heseková

Ing. Daniela Heseková

real estate consultant

hovorím po slovenskymluvim česky

Telefón: 0914 777 802
E-mail: daniela.hesekova@pass.sk

všetky realitné ponuky makléra

PASS REALITY
Záhradnícka 63
Bratislava
821 08


Telefón: 0903 996 996
Mobil:
E-mail: info@pass.sk
Web: www.pass.sk