Na PRENÁJOM Grösslingová ul.,zariadený, balkón, klimatizácia a parking

670
Bratislava - Staré Mesto
Podlahová plocha: 61 m2
Celková plocha: 61 m2
2-izbový byt
Garáž: áno - 1 auto
Balkón
Výťah
Poschodie: 5 z 5
Postavené z: tehla
Stav: úplne prerobený
Zariadenie: zariadený
Klimatizácia
Okná: plastové
Káblová televízia
Vykurovanie: spoločné
Plyn
Pomohli sme predať už 690 nehnuteľností

Poloha a popis nehnuteľnosti

Exkluzívne v PASS REALITY vám predstavujeme PRENÁJOM veľmi príjemného 2-izbového bytu v centra Starého Mesta na známej ulici Grösslingová. Zaujímavosťou je, že ulica nie je pomenovaná podľa osoby, ale podľa dunajskej ryby „Kressling“. Tento druh ryby žil v ramene Dunaja, ktoré sa v minulosti nachádzalo v miestach, kde je dnes táto ulica. Ak hľadáte pokojné, moderné bývanie s okamžitou dostupnosťou na jeden krok do historického centra hlavného mesta určite budete na správnej a vyhľadávanej adrese.
LOKALITA:
Významným benefitom je okamžitá dostupnosť do centra mesta, bezpečnosť a vysoký komfort bývania. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť: Obchodné centrum PRIOR, LIDL, mestské trhovisko Stará tržnica, rozmanité reštaurácie, príjemné kaviarne, vinotéky, nemocnice, školy, škôlky, divadlá ...Výborné je aj dopravné napojenie kde kúsok od domu sú zástavky električiek na každý smer. V prípade záujmu vlastného parkovania je k dispozícii garáž oproti bytovému domu.
BYT:
2-izbový byt s príjemným balkónom na vonkajšie posedenie o celkovej výmere 61 m2 prekvapí praktickým veľkorysým dispozičným riešením a očarujúcou atmosférou. Nachádza sa na 5./5 poschodí a má k dispozícii moderne zrekonštruovaný výťah. Príjemný a zelený výhľad do tichého dvora s vežičkou Modrého kostolíka umocňuje atmosféru bývania.
DISPOZÍCIA:
Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa nachádza menšia praktická predsieň kde po ľavej strane sa nachádza samostatné WC s prirodzeným vetraním a samostatná kúpeľňa s vaňou (automatická práčka). Z predsiene sa dostávame do samostatnej kuchyne s barovým pultom a jedálenským sedením. Kuchynka je kompletne vybavená a zariadená (umývačka riadu, plynová varná doska, digestor, chladnička s mrazničkou, teplovzdušná elektrická rúra, mikrovlnka...). Zo vstupnej predsiene cez kuchyňu plynulo pokračuje komunikačná chodbička s dostatočným úložným priestorom vo veľkom roldorovom šatníku. Po ľavej strane je nepriechodná spálňa a na konci bytu priestranná obývacia izba s výstupom na šikovný balkónik. V prípade horúcich dní je k dispozícii klimatizácia. Byt je kompletne a plnohodnotne zariadený, pripravený k okamžitému pohodlnému užívaniu – stačí si priniesť osobné veci a mesto bude Vaše.
CENA:
850,- EUR/mesiac (670+180)€
1.000,- EUR/mesiac vrátane garáže
V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať:
Ing. Petra Orda-Oravcová 0904/505 360, petra.oravcova@pass.sk

PASS Reality – reality, ktoré Vám passujú !
Ing. Petra Orda-Oravcová - Váš osobný maklér
Telefón: 0904 505 360
Email: petra.oravcova@pass.sk