Na PREDAJ zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový byt - Saratovská ulica

125 000
Bratislava - Dúbravka
Podlahová plocha: 37.39 m2
Celková plocha: 37.39 m2
1-izbový byt
Výťah
Parkovanie: verejné
Poschodie: 7 z 12
Postavené z: panel
Stav: po rekonštrukcii
Zariadenie: zariadený
Okná: plastové
Internet: TV káblový rozvod
Káblová televízia
Vykurovanie: spoločné
Plyn
Pomohli sme predať už 645 nehnuteľností

Poloha a popis nehnuteľnosti

V exkluzívnom zastúpení iba v Našej ponuke na PREDAJ príjemný 1- izbový byt vhodný na štart alebo investíciu. Vzdušná otvorená dispozícia zabezpečuje dostatok miesta a zároveň pôsobí veľmi útulne.
Byt má výmeru 37,39 m2 plus k bytu prislúcha podiel priestoru na spoločných častiach, zariadeniach domu, na príslušenstve a spoluvlastnícky podiel k pozemku. Nachádza sa na Saratovskej ulici v ustálenej a čoraz viac vyhľadávanej mestskej časti Dúbravka - BA IV.

STAV BYTU:
Nehnuteľnosť sa nachádza na 7. poschodí/12 v zateplenom a zrekonštruovanom bytovom dome s dvoma novými, modernými výťahmi (osobný, nákladný). Byt prešiel pred pár rokmi kompletnou rekonštrukciou: zmena dispozície, kuchyňa na mieru, plávajúca podlaha, keramická dlažba, plastové okná, nová elektroinštalácia, roldorový šatník.

DISPOZÍCIA:
Zo vstupnej haly sa vchádza do kúpeľne spojenej s toaletou (sprchový kút, pračka) a ďalej menšou chodbičkou sa prejde do otvorenej dispozície obytnej miestnosti s kuchyňou. Spacia časť je šikovne predelená čiastočnou priečkou a vytvára tak súkromie. Barovým jedálenským sedením je opticky predelená kuchyňa s rohovou kuchynskou linkou (chladnička s mrazničkou, plynová varná doska, elektrická rúra, digestor). Touto premyslenou dispozíciou si aj v malom byte všetko našlo svoje miesto a pôsobí veľmi útulne. K bytu neprislúcha pivnica. Byt sa predáva zariadený v stave z príslušných fotografií (okrem manželskej postele a TV).
Mesačné náklady pre jednu osobu vrátane fondu opráv sú 90,-eur/mesiac.

LOKALITA:
Okolie bytového domu je obklopené kompletnou občianskou vybavenosťou. Obchod Billa sa nachádza hneď vedľa domu, Lidl cca 5 minút pešou chôdzou. V blízkom okolí sú: školy, škôlky, britská internacionálna škola, zdravotné stredisko Saratovská, kostol, ihriská, športoviská, zimný štadión, futbalový štadión, neďaleké letné kúpalisko Rosnička, pekáreň, cukráreň, reštaurácie, rôzne iné obchody. Rýchla dostupnosť do centra mesta (zástavka MHD autobus, električka hneď pred domom) ako aj do iných bratislavských častí či do obchodných centier Borry Mall, Metro, Hornbach sú veľkými výhodami bývania v tejto lokalite. Rýchle je aj napojenie na diaľničný obchvat. V okolí je veľa zelene keďže sa nachádzame v lone prekrásneho prírodného prostredia Chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty a na úpätí Štátnej rezervácie Devínska Kobyla.

CENA:
Cena bytu je 125 000,- eur a zahŕňa:
- kompletný právny servis zabezpečený zmluvným právnikom
- preverenie právneho stavu nehnuteľnosti na katastri
- notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
- správny poplatok za štandardný vklad vlastníckeho práva do katastra
- poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone realitnej činnosti
- garanciu pre klientov zaručenú Garančným fondom NARKS
- províziu pre realitnú kanceláriu
V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru:
- zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku
- bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru prostredníctvom našich zmluvných partnerov

V prípade doplňujúcich otázok, alebo záujmu o obhliadku Ing. Petra Orda-Oravcová 0904 505 360, petra.oravcova@pass.sk

PASS Reality – reality, ktoré Vám passujú!
Ing. Petra Orda-Oravcová - Váš osobný maklér
Telefón: 0904 505 360
Email: petra.oravcova@pass.sk