PREDAJ- Investičná nehnuteľnosť,prevádzkový priestor v RD,TOP lokalita

1
Bratislava - Nové Mesto
Podlahová plocha: 313.34 m2
Celková plocha: 351 m2
Parkovanie: vlastné vyhradené
Postavené z: tehla
Rok výstavby: 2008
Zariadenie: zariadený
Klimatizácia
Okná: plastové
Internet: wifi
Káblová televízia
Vykurovanie: vlastné
Plyn
Kanalizácia
Strecha: po rekonštrukcii
Prístupová cesta: asfaltová cesta
Zastavaná plocha: 192
Pomohli sme predať už 645 nehnuteľností

Poloha a popis nehnuteľnosti

LOKALITA
Nehnuteľnosť sa nachádza v žiadanej a veľmi vyhľadávanej časti Bratislavy na hranici mestských časti Nové Mesto III. a Staré Mesto I., v stabilizovanom území na okraji rezidenčnej zóny s mimoriadne dobrým prístupom. Jedná sa o jednu z najlepšie dostupných lokalít v meste z ktoréhokoľvek smeru, vrátane výbornej dostupnosti z Hlavnej železničnej stanice nielen do centra mesta, ale aj do iných mestských častí. Veľkým benefitom je kvalitná a kompletná občianska vybavenosť: do 10 min. je obchodné centrum Centrál, tradičná mestská Tržnica, STEINERKA Bussiness Center, Zimný štadión Ondreja Nepelu, parky, v tesnej blízkosti sú rôzne školy, škôlky, úrady, pošta a kultúrne možnosti. V blízkosti sú umiestnené zástavky MHD na všetky možné smery – dôležitý dopravný uzol Račianske mýto. Dopravné spojenie s centrom mesta je cca. 5 min. Kúsok sa nachádza známa Koliba a Ahoj na relax, prechádzky či športové vyžitie. Táto poloha spĺňa všetky atribúty pre aktívnych a náročných mestských ľudí – oddych v blízkej prírode, občiansku vybavenosť, napojenie na hlavné dopravné tepny a mestskú hromadnú dopravu v pešej dostupnosti.

NEHNUTEĽNOSŤ
Dvojpodlažná stavba spolu s podkrovím bola kompletne dobudovaná v roku 2008. Vo funkčnej prevádzke je od roku 2010. Objekt je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu, plynovod a elektrickú sieť. Na 1.NP sa nachádza priestor o výmere 112,32 m2, ktorý možno využiť ako obchodnú prevádzku nezávislú od zvyšku nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť má dva samostatné vstupy. Bonusom je vnútorný tichý a slnečný dvor o výmere 37,55 m2. Na 2.NP o výmere 113,73 m2 a podkroví o výmere 59,44 m2 (spolu 173,17 m2) sa nachádzajú mezonetové jednoizbové bytové jednotky. Suterén má výmeru 27,85 m2. Objekt ma zaujímavé dispozičné riešenie, pôsobí veľmi príjemným dojmom s pekným štýlom a je v súčasnosti plne využívaný. Objekt je vedený na liste vlastníctva ako rodinný dom so súpisným číslom a nachádza sa v zastavanom území obce v zóne s rodinnými a bytovými domami na rovinatom pozemku. Možnosť parkovania je v bezprostrednej blízkosti domu na vyhradených parkovacích miestach s kamerovým systémom. Rodinný dom nie je národnou kultúrnou pamiatkou.
Stavba – murovaná, WIENERBERGER
Strešná krytina - BRAMAC
Podlahy – keramická dlažba, plávajúca podlaha
Okná - plastové
Vybavenie – zariadený, klimatizácia


INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

NEPLAŤTE VIAC NÁJOMNÉ, INVESTUJTE RADŠEJ DO VÝBORNEJ NEHNUTEĽNOSTI.

Objekt je možné aktuálne hneď používať a pokračovať v jeho primárne určenej funkcii. Rovnako ponúka ďalšie multifunkčné využitie a môže slúžiť ako developerský projekt, ako sídlo spoločnosti poskytujúce možnosť showroomu, expedície tovaru, obchodno-administratívne zázemie, ako služobné byty, hotelové zariadenie, súkromná škôlka ... Jedná sa o mimoriadne atraktívnu lokalitu, objekt je lukratívny a ponúka výzvu na realizáciu Vášho podnikateľského zámeru.
Zastavaná plocha: 192 m2
Podlahová plocha: 313,34 m2
Vnútorný dvor: 37,55 m2
Cena podlahovej plochy: 20-30% pod priemernou cenou/m2

Viac informácii o nehnuteľnosti a kúpnej cene bude poskytnutá výhradne po osobnej konzultácií s maklérom v realitnej kancelárii.

Poskytujeme kompletný právny servis, finančný servis a ostatné náležitosti pri prepise samotnej nehnuteľnosti.

V prípade záujmu kontaktujte exkluzívneho predajcu:
Ing. Petra Orda-Oravcová, 0904/ 505 360
petra.oravcova@pass.sk

PASS Reality – reality, ktoré Vám passujú!
Ing. Petra Orda-Oravcová - Váš osobný maklér
Telefón: 0904 505 360
Email: petra.oravcova@pass.sk