Prenájom-kancelárie 4 x 13 m2, parkovanie, sklady, Ružinov,blízko IKEA

120 €/mes.
Bratislava - Ružinov
Podlahová plocha: 13 m2
Celková plocha: 13 m2
Počet izieb: 4
Parkovanie
Poschodie: 1 z 2
Postavené z: iné
Stav: po rekonštrukcii
Klimatizácia: centrálna
Okná: plastové
Internet: telefónna linka
Vykurovanie: spoločné
Plyn
Kanalizácia
Strecha: po rekonštrukcii
Voda: verejný vodovod
Elektrina: 230/400V
Pomohli sme predať už 663 nehnuteľností

Poloha a popis nehnuteľnosti

PASS REALITY ponúka na prenájom 4 kancelárie s plochou od 13 m2 - spolu 52,87 m2 so samostatnou chodbou, ktoré je ideálne prenajať spolu, ale je to možné aj individuálne. V kanceláriách je realizovaná predpríprava na klimatizáciu, ktorá bude nainštalovaná na jar 2021. K dispozícii je aj kuchynka, na chodbe oddelené toalety. Pred vstupom do kancelárií je aj dostatočne veľká plocha, ktorá by mohla byť tiež využívaná podľa potreby, napr. recepcia, showroom,...
Menši administratívny objekt sa nachádza v uzavretom areáli s 24 hod. kontrolovaným vstupom a je chránený kamerovým systémom. V rámci areálu je možnosť, v prípade záujmu a voľných kapacít, doplniť alebo vymeniť priestory za väčšie, alebo menšie, bez nutnosti meniť sídlo firmy. Je možné prenajať aj menšie skladovacie priestory na prízemí budovy.
Cena prenájmu je 120 Eur/m bez DPH. V cene je zahrnuté aj upratovanie.
V celom areáli je dostupný internet. Na základe dohody je možné ponúknuť v cene aj kancelársky nábytok podľa dostupnosti.
Priamo v uzavretom areáli je možnosť prenajatia parkovacích miest ( od osobných áut až po dodávky ).

Lokalita Ružinov - Trnávka je veľmi vyhľadávaná, lebo je na okraji Bratislavy a teda nie je problém s dochádzkou aj pre klientov, ktorí Bratislavu nepoznajú, ale zároveň aj možnosť vyhnúť sa dopravným zápcham na blízkom obchvate a okolí. Areál je dobre dostupný aj MHD a je v oblasti so širokou vybavenosťou, ktorú poskytujú blízke obchodné centra KORZO, AVION, IKEA, PHAROS a iné. Nemenej významnou výhodou je blízkosť letiska M.R.Štefánika i blízke napojenie na obchvaty smerom na Trnavu, Prahu, Viedeň i Budapešť.

V prípade doplňujúcich otázok, alebo záujmu o obhliadku, kontaktujte: Ing. Daniela Heseková, Mobil: +421 914 777 802, daniela.hesekova@pass.sk

PASS Reality je Vašim spoľahlivým partnerom pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností.
Našim cieľom je poskytnúť klientovi najlepšiu možnú starostlivosť, dodržať vysoký štandard odbornosti a napomôcť realizácii úspešných a korektných obchodov.
Od roku 2007 sme členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, od roku 2014 aj členom Realitnej únie Slovenskej republiky.
V roku 2011 sme uzatvorili poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone svojej činnosti, čím ďalej zvyšujeme bezpečnosť našich klientov.
Ak predávate, prenajímate, alebo kupujete nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a presvedčte sa, že PASS Reality je pre Vás tým najvhodnejším partnerom!

PASS Reality – reality, ktoré vám paSSujú!
Ing. Daniela Heseková - Váš osobný maklér
Telefón: 0914 777 802
Email: daniela.hesekova@pass.sk