Prenájom-kancelária 20,61 m2, KLÍMA, Ružinov, blízko IKEA a AVIONu

7,50 €/m2/mes.
Bratislava - Ružinov
Podlahová plocha: 20.61 m2
Celková plocha: 20.61 m2
Parkovanie
Poschodie: 1 z 1
Postavené z: iné
Stav: po rekonštrukcii
Zariadenie: čiastočne
Klimatizácia
Okná: plastové
Internet: wifi
Vykurovanie: spoločné
Plyn
Kanalizácia
Strecha: po rekonštrukcii
Voda: verejný vodovod
Elektrina: 230/400V
Zastavaná plocha: 31.03
Pomohli sme predať už 645 nehnuteľností

Poloha a popis nehnuteľnosti

PASS REALITY ponúka na prenájom administratívne priestory s plochou 20,61 m2 s KLÍMOU v menšom zrekonštruovanom objekte v lokalite Ružinov – Trnávka.. V kancelárii je zabudovaná nová vstavaná skriňa a k dispozícii je aj kuchynka. Nachádza sa v uzavretom areáli s 24 hod. kontrolovaným vstupom a je chránený kamerovým systémom i elektronickým zabezpečovacím zariadením. V rámci areálu je možnosť, v prípade záujmu a voľných kapacít, doplniť alebo vymeniť priestory za väčšie, alebo menšie, bez nutnosti meniť sídlo firmy.
V celom areáli je dostupný optický internet. Na základe dohody je možné ponúknuť v cene aj kancelársky nábytok podľa dostupnosti.
Priamo v uzavretom areáli je možnosť prenajatia ľubovoľného počtu parkovacích miest ( od osobných áut až po dodávky ).
Klienti si majú možnosť podľa dohody umiestniť v areáli aj reklamné tabule.
Cena je od 7,50 Eur/m2/mes. + skutočne spotrebované energie so samostatným meračmi. Býva to približne od 1 - 1,50 Eur/m2/mes. v závislosti od vykurovacej sezóny.
Ceny sú uvedené bez DPH.

Táto lokalita Ružinova je veľmi vyhľadávaná, lebo je na okraji Bratislavy a teda nie je problém s dochádzkou aj pre klientov, ktorí Bratislavu nepoznajú, ale zároveň má aj širokú vybavenosť, ktorú poskytujú blízke obchodné centra KORZO, AVION, IKEA, PHAROS a iné. Nemenej významnou výhodou je blízkosť letiska M.R.Štefánika i blízke napojenie na obchvaty smerom na Trnavu, Prahu, Viedeň i Budapešť.
Blízkosť letiska dáva možnosť aj monitorovaného parkovania počas pobytu mimo SR so zabezpečením dopravy na letisko.

Kontakt: Ing. Daniela Heseková, 0914 777 802, daniela.hesekova@pass.sk

PASS Reality je Vašim spoľahlivým partnerom pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností.
Našim cieľom je poskytnúť klientovi najlepšiu možnú starostlivosť, dodržať vysoký štandard odbornosti a napomôcť realizácii úspešných a korektných obchodov.
Od roku 2007 sme členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, od roku 2014 aj členom Realitnej únie Slovenskej republiky.
V roku 2011 sme uzatvorili poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone svojej činnosti, čím ďalej zvyšujeme bezpečnosť našich klientov.
Ak predávate, prenajímate, alebo kupujete nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a presvedčte sa, že PASS Reality je pre Vás tým najvhodnejším partnerom!

PASS Reality – reality, ktoré vám paSSujú!
Ing. Daniela Heseková - Váš osobný maklér
Telefón: 0914 777 802
Email: daniela.hesekova@pass.sk