Juraj Rác

Juraj Rác - Váš osobný maklér

Telefón: 0915 788 787   E-mail: juraj.rac@pass.sk  
   

Ahoj volám sa Juraj Rác a som hrdým partnerom spoločnosti PASS Reality (reality, ktoré Vám passujú). Moja manželka hovorí, že mám obrovskú smolu na množstvo komplikovaných obchodných prípadov, no ja tvrdím, že je to v skutočnosti veľké šťastie.

Od roku 2004 mojej aktívnej praxe v realitách som pochopil, že nejde o to v akej prestížnej spoločnosti si pracoval/pracuješ a koľko predajov si zrealizoval, ale o to, koľko si pri tom nadobudol skúsenosti. A práve tie skúsenosti získané z komplikovaných obchodných prípadov a vybudované vzťahy s obchodnými partnermi a klientmi sa nedajú zaplatiť.

Realitný biznis po celú dobu vnímam ako pomoc ľuďom riešiť ich problémy, šetriť ich čas a získať pre nich viac peňazí alebo hodnoty. Som nesmierne vďačný, že sa mi daria tieto veci napĺňať, vďaka čomu sú realitné príbehy mojich klientov šťastné a odporúčajú ma svojej rodine, priateľom a známym. Za najväčšiu poctu považujem odporúčanie kolegov z realitnej brandže.

Mojou vášňou je neustále zlepšovanie v oblasti predaja nehnuteľností a vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam a vysokým nárokom na partnerov Vám viem ponúknuť nadštandardné služby.

Moje najnovšie ponuky

Pomohli sme predať už 680 nehnuteľností


Zverte svoju nehnuteľnosť profíkom

Predaj Vašej nehnuteľnosti berieme osobne a vieme ako na to

Náš skúsený tím spoločne predstavuje viac ako 60 rokov skúseností s realitným sprostredkovaním. Za tú dobu sme zrealizovali stovky predajov za vyše 50 miliónov EUR. Riešili sme všetky možné i nemožné situácie, ktoré pri realitných transakciách a životných situáciách s nimi súvisiacimi môžu vzniknúť. Neustále sa zlepšujeme a svojim klientom prinášame realitné služby, na ktoré sa môžu spoľahnúť. Ozvite sa nám, dohodnite si nezáväznú konzultáciu pri dobrej káve a presvedčte sa sami!

Spoznajte našich maklérov

Každý náš zákazník je jedinečný. Všetkých našich maklérov spája vášeň pre reality, no každý má svoj individuálny príbeh, prístup a osobnosť. Vyberte si maklérku, alebo makléra, ktorý Vás bude sprevádzať úspešným predajom Vašej nehnuteľnosti!

Ing. Daniela Heseková

0914 777 802
daniela.hesekova@pass.sk

Ing. Ivana Maderová

0914 777 803
ivana.maderova@pass.sk

Ing. Petra Orda-Oravcová

0904 505 360
petra.oravcova@pass.sk

Juraj Rác

0915 788 787
juraj.rac@pass.sk

Mgr. Vladimir Magula, MIB, RSc.

+421 948 227 885
vladimir.magula@pass.sk

Mgr. Zuzana Marková

0903 947 271
zuzana.markova@pass.sk