Pridaj sa k nám - v PASS REALITY hľadáme nových kolegov do nášho tímu

15.04.2021

PASS REALITY sme si vždy cenili kvalitu nad kvantitou. Preto našu realitnú kanceláriu dnes tvorí malý, ale silný tím 6 realitných profesionálov spoločne s viac ako 60 rokmi skúseností. Na prácu, ktorú pre klientov odvádzame sme hrdí a je pre nás dôležité, že sa môžeme na seba navzájom spoľahnúť, podporiť sa. Spoločne budujeme značku, ktorá nie je o marketingovom hype a instagramových storkách, ale o poctivej, dôkladnej, každodennej práci v teréne, o riešeniach problémov našich klientov a realizácii úspešných obchodov. Sme partia vyzretých osobností, ktorá si cení svoju nezávislosť a vysokú mieru autonómie, ktorú nám táto práca poskytuje. Zároveň si vychutnávame zdieľanie radostí a starostí maklérskeho života s kolegami s ktorými si rozumieme a s ktorými nám je dobre.

Hľadáme ďalších správnych ľudí do partie. Ak Ťa predchádzajúce riadky oslovili a chceš sa pridať, ozvi sa nám a radi sa s Tebou zoznámime. Či si skúsený/á maklér/ka, ktorý si drží svoj vysoký štandard práce a potrebuje sa oprieť o zázemie kancelárie, ktorá tomuto štandardu rozumie a zabezpečí bezproblémový chod všetkých podporných služieb, aby si sa mohol v pokoji sústrediť na Tvoju prácu, alebo si začiatočník/začiatočníčka, ktorý maklérsku prácu len spoznáva a chceš sa stať skvelým maklérom/maklérkou – chceme Ťa spoznať!

Môžeme Ti sľúbiť, že sa v svojej práci budeš môcť oprieť o stabilnú firmu s fungujúcimi procesmi, zázemie solídnej kancelárie, perfektne fungujúcu inzerciu, ako aj subdodávateľov (advokát, fotograf, hypotekárny poradca, znalci, grafik...). Sme členmi všetkých 3 profesných organizácií – RÚ SR, NARKS, ZRKS. Podporíme Ťa v Tvojom profesnom raste. Naši makléri neplatia žiadne fixné poplatky a samozrejmosťou sú vysoko nadštadardné, motivačné provízie.

Pre inšpiráciu si pozri pár obrázkov z našich teambuildingov a naše video ideálneho dňa realitného makléra - točiť ho bola veľká zábava!

Pridaj sa k nám!